Jak to celé funguje?

Pro dodavatele

Profil dodavatele

Profil dodavatele má sloužit jako prezentace jeho společnosti, služeb, zboží nebo výrobků. Dodavatel získá jeden přehledný účet, který spravuje podle aktuálního stavu své společnosti, což znamená, že může změnit znění popisu ve svém profilu, přidat fotogalerii nebo aktualizovat své certifikáty. Dodavatel má na svém účtu také přístup k nákupu zahraničních profilů a má tak možnost prezentovat svou společnost na zahraničních trzích. 

Zveřejnění profilu v zahraničí

Portál Subkontrakt funguje v pěti zemích a nabízí nejjednodušší způsob, jak přidat profil na zahraničních trzích. Dodavatel se může při registraci nebo přihlášení ke svému účtu rozhodnout, ve které zemi chce svůj profil prezentovat. Pro přidání profilu na zahraniční trh není nutná žádná další registrace ani opětovné nahrávání fotografií nebo certifikátů, stačí vyplnit profil v jazyce vybrané země. 

 

 

 

Vyhledávání dodavatelů

Dodavatel má možnost zvolit si, zda bude jeho profil veřejný pro všechny návštěvníky portálu, nebo uzamčený a dostupný pouze pro registrované zákazníky. Zveřejněný profil lze umístit také na domovskou stránku portálu (Dodavatelé-Profily) a stejná možnost je k dispozici i při zveřejnění profilu na zahraničních trzích. Uzamčený profil je určen pro dodavatele, kteří chtějí být viditelní pouze pro registrované zákazníky.
Podívejte se na krátké video, jak to celé funguje.

Pro objednávatele

Profil a inzerce

Po registraci si objednávatel na svém účtu vytvoří profil své společnosti, na který bude zadávat inzeráty. Na jeho účtu je 5 editovatelných inzerátů pro domácí trh. Účet nabízí účastníkovi další možnosti nákupu inzerce, topování nebo profil a inzerci pro zahraniční trhy.

Profil a inzerce pro zahraniční trhy

Objedávatel má na svém účtu přístup na 4 další zahraniční trhy. Výběr země, nákup inzerce, vytvoření profilu a přidání inzerce. Pro každý zakoupený zahraniční trh má objednávatel k dispozici také 5 upravitelných inzerátů + další možnosti, jako je doplnění nebo rozšíření inzerce.

 

Topování a rozšířená inzerce

Topování umožňuje zvýraznit inzerát a přidat jej na domovskou stránku portálu. Rozšířená inzerce umožňuje zakoupit další upravitelné inzeráty. Portál Subkontrakt funguje na 5 trzích a umožňuje inzerovat z vašeho účtu na českém, slovenském, německém, polském a rakouském trhu.

Často kladené otázky

 • Na jak dlouhé období platí základní registrace?

  Základní registrace je platná po stanovenou dobu zakoupenou v sekci Ceník našich služeb. 

 • Jak se dostanu k úpravě a vyplnění svého profilu?

  Po úspěšné základní registraci obdržíte e-mailem heslo k účtu. Poté se přihlásíte ke svému účtu pomocí e-mailu a hesla, které vám bylo zasláno. Potřebné změny můžete upravit v rámci svého účtu.

 • Jak můžu prodloužit svoje členství?

  Svoje členství můžete prodloužit přímo ve svém profilu. O blížícím se ukončení členství budete informováný e-mailem tři dny předem.

 • Co když se rozhodnu svoje členství neprodloužit?

  Vaše přihlašovací údaje nadále zůstávají uložené v našem systému. Kdykoliv se rozhodnete po uplynutí členství ho znovu obnovit, můžete se přihlásit pod svými údaji a členství znovu prodloužit. Vaše údaje po uplynutí členství nejsou na portálu víc viditelné.

 • Jak funguje inzerce na zahraničním trhu?

  Pokud jste dodavatel a chcete oslovit partnery na zahraničním trhu, můžete vyplnit svůj profil v němčině (Německo, Rakousko), polštině a češtině. Sami se rozhodnete, na kterém trhu chcete svůj profil zveřejnit a navázat spolupráci se zahraničními partnery. Pokud se rozhodnete inzerovat na zahraničním trhu v průběhu platnosti základního členství, bude váš profil na zahraničním trhu veřejný po dobu platnosti základního členství, tj. po dobu trvání vašeho členství. Jako objednávatel se rozhodujete, v jakém jazyce budete na zahraničním trhu inzerovat. Máte možnost přidat inzerci ve svém rodném jazyce pro všechny trhy nebo v jazyce své země.