Jak to celé funguje?

Pro dodavatele

Profil dodavatele

Profil dodavatele má sloužit jako prezentace jeho společnosti, služeb, zboží nebo výrobků. Dodavatel získá jeden přehledný účet, který spravuje podle aktuálního stavu své společnosti, což znamená, že může změnit znění popisu ve svém profilu, přidat fotogalerii nebo aktualizovat své certifikáty. Dodavatel má na svém účtu také přístup k nákupu zahraničních profilů a má tak možnost prezentovat svou společnost na zahraničních trzích. 

Zveřejnění profilu v zahraničí

Portál Subkontrakt funguje v pěti zemích a nabízí nejjednodušší způsob, jak přidat profil na zahraničních trzích. Dodavatel se může při registraci nebo přihlášení ke svému účtu rozhodnout, ve které zemi chce svůj profil prezentovat. Pro přidání profilu na zahraniční trh není nutná žádná další registrace ani opětovné nahrávání fotografií nebo certifikátů, stačí vyplnit profil v jazyce vybrané země. 

 

 

 

Vyhledávání dodavatelů

Profily dodavatelů jsou viditelné pouze pro registrované objednatele. Zveřejněný profil má dodavatel možnost topovat, čímž jej posune na vrchní příčku databáze dodavatelů. Dodavatel má také možnost dokoupení doplňkové logo reklamy na hlavní stránce. Doplňková logo reklama znamená, že logo dané firmy bude zveřejněno na vrchu hlavní stránky, čímž osloví každého návštěvníka portálu.

Pro objednávatele

Profil a inzerce

Po registraci si objednatel ve svém účtu vytvoří profil své společnosti pro zadávání inzerátů. Ve svém účtu má k dispozici 5 editovatelných inzerátů pro domácí trh. Účet nabízí objednateli další možnosti dokoupení inzerátů, topování, logo reklamy, profilu a inzerce pro zahraniční trhy.

Profil a inzerce pro zahraniční trhy

Při zakoupení měsíčního balíku má objednatel ve svém účtu možnost dokoupení přístupu k dalším 4 zahraničním trhům. U 6 a 12 měsíčních balíků získává objednatel přístup ke všem trhům automaticky. Pro každý zahraniční trh má objednatel také k dispozici 5 editovatelných inzerátů + další možnosti jako topování nebo rozšíření inzerce.

Topování a rozšířená inzerce

Topování umožňuje objednateli posunout jeho inzerát na vrchní příčku seznamu inzerátů. Rozšířená inzerce znamená dokoupení dalších editovatelných inzerátů. Portál Subkontrakt působí na 5 trzích a umožňuje inzerci z jednoho účtu na slovenském, českém, německém, polském a rakouském trhu.

Často kladené otázky

 • Na jak dlouhé období platí základní registrace?

  Základní registrace je platná po stanovenou dobu zakoupenou v sekci Ceník našich služeb. 

 • Jak se dostanu k úpravě a vyplnění svého profilu?

  Po úspěšné základní registraci budete automaticky přesměrováni na svůj účet. Ve svém účtu můžete provádět veškeré potřebné úpravy a změny svého profilu.

 • Jak můžu prodloužit svoje členství?

  Svoje členství můžete prodloužit přímo ve svém profilu. O blížícím se ukončení členství budete informováný e-mailem tři dny předem.

 • Co když se rozhodnu svoje členství neprodloužit?

  Vaše přihlašovací údaje nadále zůstávají uložené v našem systému. Kdykoliv se rozhodnete po uplynutí členství ho znovu obnovit, můžete se přihlásit pod svými údaji a členství znovu prodloužit. Vaše údaje po uplynutí členství nejsou na portálu víc viditelné.

 • Jak funguje inzerce na zahraničním trhu?

  Pokud jste dodavatel a chcete oslovit partnery na zahraničním trhu, můžete vyplnit svůj profil v němčině (Německo, Rakousko), polštině a češtině. Sami se rozhodnete, na kterém trhu chcete svůj profil zveřejnit a navázat spolupráci se zahraničními partnery. Pokud se rozhodnete inzerovat na zahraničním trhu v průběhu platnosti základního členství, bude váš profil na zahraničním trhu veřejný po dobu platnosti základního členství, tj. po dobu trvání vašeho členství. Jako objednávatel se rozhodujete, v jakém jazyce budete na zahraničním trhu inzerovat. Máte možnost přidat inzerci ve svém rodném jazyce pro všechny trhy nebo v jazyce své země.

 • Co je ak čemu slouží topování pro dodavatele?

  Topování vám umožňuje posunout váš profil na vrchní příčku databáze. Slouží ke zvýraznění a zvýšení atraktivity profilu.

 • Co je ak čemu slouží topování pro objednavatele?

  Topování vám umožňuje posunout váš inzerát na vrchní příčku seznamu inzerátů. Takový inzerát má následně větší šanci upoutání pozornosti toho správného dodavatele nebo zaměstnance.

 • Co je a jaké výhody přináší uveřejnění LOGA na hlavní stránce?

  Logo vaší společnosti slouží jako doplňková reklama pro přitáhnutí pozornosti pro vaši firmu. Logo je uveřejněno na hlavní stránce, čímž oslovíte každého návštěvníka portálu.